|
|
|
ITIL gaat niet over IT, maar over dienstverlening
|
|
Taco van der Maten: Service Delivery Manager Global Hosting bij de ICT-afdeling van DSM. De ITIL-opleiding die hij volgde bij Capgemini Academy vormde een prima ondersteuning op zijn weg. Lees verder
|
|
Systeemontwikkeling en testen
|
Op het gebied van systeemontwikkeling en testen onderkent Capgemini Academy verschillende rollen, die u zelf of uw medewerkers een doorlopend groeipad bieden. Academy werkt met curricula en groeipaden die u en uw organisatie kunnen ondersteunen in de professionele ontwikkeling. Uiteraard zijn alle opleidingen ook los te volgen. We raden het zelfs aan om een goede afwisseling tussen opleiden en praktijkervaring aan te houden.
|
Voor (verdere) professionalisering in systeemontwikkeling en testen biedt Capgemini Academy opleidingen voor de volgende aandachtsgebieden:
|
|
|
Management van programma's?

|
|
Academy: beste ICT-opleider

|
|